Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

vsti.ru - fajne? 2013/07/18 09:27 #20857

  • mariuszmati
  • mariuszmati Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam
No właśnie. Chciałbym zapytać was, co sądzicie o ofercie na tej stronie? Specjalne promocje (taaa - za 10 zł)? Niektóre aplikacje oznaczone są jako pełna wersja(niby wszystkie pełne, ale tylko niektóre mają ten wpis), ale co to ma wspólnego z legalnością? Ma ktoś z was doświadczenia z tym sklepem? Właśnie - sklep i pewnie działa legalnie.... Podpucha? Swoją drogą, miło by było mieć prawie cały pakiet PSP za 10zł albo Sonara X2 za 80zł :)) Mógłby mi to ktoś wyjaśnić?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez mariuszmati.

vsti.ru - fajne? 2013/07/18 10:06 #20858

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 4670
  • Otrzymane podziękowania: 184
W przypadku PSP zawsze można podpytać się producenta (w końcu to polski produkt) czy zawartł umowę z vsti.ru na dystrybucję swoich pakietów w takiej a nie innej cenie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

vsti.ru - fajne? 2013/07/18 16:15 #20859

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Rosja ma problem z prawami autorskimi bo praktycznie nie istnieją, nie na darmo stały zawsze tam serwery warezowe i inne. Ludzie mówią że przez to Steam mają bardzo tani, gry w sklepach są specjalnie wydawane tak aby mogły być sprzedawane tanim kosztem, a klucze kupowane np. u nas w Polsce pochodzą często właśnie z Rosji z odpakowywanych pudełek, dlatego są takie tanie nawet z prowizją i podatkiem od sprzedaży. Wszystko po to aby zachęcić ludzi do legalności. Coś czytałem że mają się za to w końcu brać i ustanowić jakieś prawa, ale o ile mi wiadomo na razie dalej jest to ziemia gdzie prawo autorskie jest mocno wyjęte z pod prawa.

Co to oznacza dla tego serwisu? Serwis jak widać jest tylko po Rosyjsku, programy dlatego są takie tanie bo są przeznaczone na ich rynek, nie widzę tutaj angielskiej wersji strony i możliwości wysyłki za granicę (nawet jeżeli taka istnieje). Dodatkowo programy z oczywistych względów, jeżeli są w angielskiej wersji językowej, mogą mieć blokady regionalne tak jak to jest w przypadku niektórych gier lub po prostu licencja będzie zezwalać ich użycie tylko na terenie Rosji, inaczej wszyscy by kupowali tam a nie po normalnych cenach u siebie.

Moim zdaniem - zapomnieć, nie używać, nie korzystać. Balansowanie na skraju legalności nie jest warte oszczędzenia paru groszy, no chyba że znasz biegle Rosyjski i potrafisz odczytać poprawnie warunki licencji.

Zapoznałem się z ofertą i wali nielegalem na kilometr. Paczka wszystkich wtyczek za 10zł to utopia, kwota chyba tylko na pokrycie nośnika i fatygi, na 99% otrzymasz wypaloną płytkę z ewentualnym z nadrukiem. W Rosji to być może legalne, po prostu wyjęte z pod prawa bo nie ma regulacji, ale zamówisz u nas i dostajesz bezwartościowy plastik z oprogramowaniem którego nie możesz użyć ponieważ wszystkie inne kraje takie regulacje mają.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena