Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Problem z komputerem , lub klawiatura midi oxygen 49 2009/06/19 21:50 #4562

  • 1nf3ct3d
  • 1nf3ct3d Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 97
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam Na dzien dzisiejszy musze pracowac na troszke archaicznym sprzecie athlon 2600+ 2.0mhz oraz 2 gb ramu , karta dzwiekowa creative audigy 2. mam problem z tym sprzetem moj komputer szaleje jak podlacze do niego klawiature midi m-audio oxygen 49 wyswietlacz led zaczuna migac i system windows informuje mnie USB DEVICE NOT RECOGNIZED wyswietlacz na klawiaturze caly czas miga , czasami jest chwila spokoju i uda mi sie cos tam na niej zagrac ale po chwili znow nie dziala wyswietlacz miga i windows wciaz mnie informuje ze usb devide not recognized dodam ze klawiatura jest naperwno sprawna , sparwdfzilem ja na innym kopmpie i jest wszytko ok prosze pomozcie
pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem z komputerem , lub klawiatura midi oxygen 49 2009/06/20 08:21 #4566

  • kaziorkaski
  • kaziorkaski Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 618
  • Otrzymane podziękowania: 35
[color=]Cóż, należało by chyba zacząć od sterowników. Odinstalować i zainstalować ponownie. Pozbyć się niepotrzebnych sterowników, od nieużywanego sprzętu, posprawdzać na innych portach USB, zaktualizować DirectX do 9.0b itp. zabiegi. Komunikat niby dotyczy portu(ów) USB, więc i z nimi można pogrzebać w menadżerze urządzeń, oraz zobaczyć w biosie jak są poustawiane. Może zainstaluj aktualny sterownik do chipsetu płyty głównej. No coś robić trzeba;)
Skoro działa sprzęt na innym komputerze, a takie podstawowe czynności nie pomagają, to kolejnym prostym posunięciem jest reinstalacjia XP, zainstalowanie wszystkich, najaktualniejszych sterowników i może...
.. Pozwodzenia.[/color]
Potrzeba mądrości by pojąć mądrość: na nic muzyka, gdy publiczność głucha.

www.muzyka-pomojemu.blogspot.com
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem z komputerem , lub klawiatura midi oxygen 49 2009/06/20 17:56 #4573

  • 1nf3ct3d
  • 1nf3ct3d Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 97
  • Otrzymane podziękowania: 0
dziekuje za odpowiedz , lecz to wszytko juz zrobilem poczawszy od formatu dysku i to nie jedno krotnie ustawienia zazdzania energia sterowniki ale nie stety to nie pomaga. wiec po doglebnym przeszukaniu google doszedlem ze problem jest tylko jeden cos z pradami nie tak spadki napiecia przez co uzadzeniesie rozlacza i zaraz wlacza . zasilacz sprawdzialem wszytko jest ok znim ma 450 watow wiec pradu daje wystarczajaco. moj wniosek to plyta glowna cos z nia nie tak wiec postanowilem zakupic plyte glowna asusa pod pentium 4 razem z procesorem 3ghz lekki upgrade kompa przy okazji za bagatelna kwote 20funtow :P na quada musze jeszcze troszke poczekac lub odraz I7 :) o wynikach poinformuje
pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Problem z komputerem , lub klawiatura midi oxygen 49 2009/06/20 21:12 #4577

  • 1nf3ct3d
  • 1nf3ct3d Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 97
  • Otrzymane podziękowania: 0
problem zalatwiony poprzednia plyta glowna zwalona wymiana plyty napawila sprawe

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena