Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Fruity Multiband Compressor 2011/02/07 18:17 #11160

  • Treanoder
  • Treanoder Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czy ktoś wie dlaczego jeżeli nakładam modulacje kompresorem na projekt to zamiast jednokrotnie mi zapisać modulacje to zapisuje co parę sekund w dodatku ta sama ???

Dlaczego tak się dzieje ? przecież wykonałem tylko w jednym miejscu w projekcie modulacje a zapisuje mi co parę sekund.... porażka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

O:Fruity Multiband Compressor 2011/02/07 19:18 #11163

  • darson
  • darson Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 435
  • Otrzymane podziękowania: 11
Jeśli nagrywasz automatykę (np. gain czy cokolwiek innego w Multiband Compressor) to zrób to na wolnym pettern'ie. Jeśli nagrasz coś na istniejącym patternie (gdzie masz np. jakiś zapis nutowy) to automatyka będzie się powtarzać tyle, razy ile razy użyjesz tego pattern'u w projekcie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Fruity Multiband Compressor 2011/02/07 19:20 #11164

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Trochę dziwne pytanie, nie rozumiem za bardzo ;).

Podczas pracy nad programami muzycznymi nic się nie zapisuje, wszystkie wtyczki są odgrywane na żywo w czasie rzeczywistym. Zapis następuje po wyeksportowaniu projektu, części lub całości. Jeżeli nakładasz kompresor, czy dowolny efekt jego działanie będzie odczuwalne cały czas, nie ma czegoś takiego, że będzie działał w określonym fragmencie. Jeżeli chcesz mieć kontrolę nad tym to z pomocą przychodzi automatyka. Możesz zautomatyzować działanie danej wtyczki włączając ją lub wyłączając na danych fragmentach całego utworu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena