Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Batman Gotham Knight The Animated Series 2012/07/27 08:15 #16810

  • nRG
  • nRG Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 70
  • Otrzymane podziękowania: 7
Witam,

Przedstawiam krótkie demo pisane przeze mnie specjalnie pod obraz video:


Poniżej samo mp3, gdzie napisałem również jakich VSTi użyłem:


Jest to mój pierwszy romans z komponowaniem pod obraz i muszę przyznać, że FL Studio nadaje się do tego raczej słabo:).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Batman Gotham Knight The Animated Series 2012/07/28 09:30 #16824

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Brzmi świetnie, jestem pod ogromnym wrażeniem, coraz lepiej Ci idzie :D. Mam tu na myśli nie tylko użycie samych multisampli, ale też dynamiczną kompozycję, która ciągle się zmienia, super.

FL Studio niestety leży pod tym względem. Ciężko zmieniać tempo, taktowania nie da się w ogóle, a wtyczka do obsługi video działa tak jak działa. Do takich prac wykorzystuje Cockos REAPER, polecam się przyjrzeć bliżej, ma to wszystko :).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Batman Gotham Knight The Animated Series 2012/07/30 11:21 #16830

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Szczena mi opadła,naprawdę świetny aranż,dobrze dobrane brzmienia,muza współgra z obrazem i "gra" na temat.Nie ukrywam,że z orkiestracją radzisz sobie znakomicie;) (trochę Ci zazdroszczę) :P ,ponieważ jestem na etapie nauki.
Co do FLka.Ja już dawno porzuciłem go dla innego DAW,również uważam,że nie nadaje się do tego typu muzyki,aczkolwiek dobry "grajek" i na tym stworzy cuda. Chodzi mi o sam komfort samej pracy ,oczywiście pewne ograniczenia w FL wymagają niezłych kombinacji w celu uzyskania odpowiednich efektów naszej pracy,ale jak słychać da się;)Świetna robota.Podoba mi się.
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Batman Gotham Knight The Animated Series 2012/08/01 18:50 #16846

  • nRG
  • nRG Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 70
  • Otrzymane podziękowania: 7
Dzięki wielkie za słowa uznania. Jestem zaskoczony, że aż tak Wam się spodobało i jeszcze bardziej zmotywowany do dalszej pracy. Wspomnę też, że gość, który zrobił tę animację zaproponował mi właśnie na youtube, abym tworzył muzykę pod jego przyszłe animacje o Batmanie, no i jak się łatwo domyślić, to demo było dla niego.... Spodobało mu się i fajnie by było gdyby nie rzucał słów na wiatr, bo wtedy będzie to dla mnie ogromne doświadczenie:)...

Co do samego FLa i jego wad, to zdaję sobie z nich sprawę również od dłuższego czasu i tak jak wspomniałeś NEX, przesiadłem się na Reapera.... Wydaje się on być bardzo wygodny, jednak ze względu na zbyt małą ilość czasu, jaką miałem na zrobienie tego demka, postanowiłem jeszcze zaufać FLkowi, który w tej chwili jest dla mnie po prostu bardziej znajomy:). Niemniej zamierzam dalej kontynuować naukę Reapera.

Jeszcze raz wielkie dzięki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Batman Gotham Knight The Animated Series 2012/08/01 22:18 #16849

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Dobry materiał zawsze znajdzie uznanie :). Wiem ile to pracy kosztuje w przypadku orkiestry MIDI więc też dlatego jestem pod wrażeniem.

Jakbyś miał jakiś problem z Reaperem to śmiało pisz na forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena