Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zapraszam na Demo :) !! 2012/06/23 18:36 #16472

  • termi330
  • termi330 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
www11.zippyshare.com/v/92769213/file.html Zapraszam :D Ocencie co i jak powiedzcie czy podoba sie co zmienic itd. :D zapraszam !! DJ TeRmi - The World Is Full Of Surprises (Original 'Dance-Up' Mix) DEMO

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zapraszam na Demo :) !! 2012/06/23 22:03 #16473

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Witaj na forum ;).

Prawdę mówiąc nie ma tutaj co oceniać, brakuje wszystkiego i wygląda to na ekstremalnie wczesny szkic. Na razie słyszę tylko jeden instrument z jakąś warstwą do którego potem dochodzi bardzo prosta perkusja i w zasadzie tyle. Sama melodia raczej nieciekawa i chaotyczna, brzmi trochę jak generator losowych nut.

Rozumiem, że dopiero zaczynasz i chęć pochwalenia się, że cokolwiek wyszło jest duża, ale popracuj nad tym lub czymś innym tak aby było co oceniać a muzyka miała sens ;).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zapraszam na Demo :) !! 2012/06/25 19:13 #16494

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1564
  • Otrzymane podziękowania: 44
Niestety, nie wiem jak do tego podejść... Mogę być mniej wyrozumiały od NEX-a, ale brzmi to jak żart.

Lepiej jest nad czymś przysiedzieć kilkanaście godzin łącznie i dopiero myśleć o wrzuceniu na forum, bo można się srogo rozczarować. Nie sądzę, żeby ktoś miał tutaj komukolwiek fałszywie kadzić, a ja do tych osób na pewno nie należę.

Po pierwsze- motyw jest cienki jak żić węża, brzmienia w ogóle się nie trzymają kupy, progresja nie istnieje- główny motyw i potem perkusja, która sobie coś tam lata po tle? Lepiej się kilka razy zastanowić nad uploadem czegoś takiego...
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zapraszam na Demo :) !! 2012/06/26 08:51 #16498

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 801
  • Otrzymane podziękowania: 12
Witucha ,,świeżak,, :)
Początki zapewne są dość trudne zresztą jak dla wszystkich , nie załamuj rąk , próbować należy tysiąckroć (o ile nie więcej) aż któregoś dnia osiągniesz zamierzony cel - oczywiście na temat Twojego lepiszcza nie wypowiem się , co nie znaczy ,że mały milimetr został pokonany Twojej drogi ( być może do jakiejś kariery) , a jeśli tak - to należy rękawy podkręcić ,wyobraźnię , słuch muzyczny ,technikę i takie tam inne o czym zapewne doczytasz na forum (moja rada -osłuchać się w tym co robisz i zastanów się co chcesz osiągnąć) . Na zakończenie dodam tyle, że pomimo klejenia już jakiś czas też mam kłopoty z prostymi kwestiami ale od czego są userzy na naszym forum - czasem potrzebny ,,kopniak,, aby się ocknąć...powodzenia :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena