Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Funky Woods 2012/05/04 19:18 #16074

  • mike_control
  • mike_control Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 5
Witam wszystkich.
Tym razem wrzucam kawałek do posłuchania sklejony dawno temu na ... FastTrackerze :)
(obróbka: zgrany wave potraktowany lekko reverbem i echem na końcu)




Pozdrowienia dla forumowych dźwiękołamaczy, a szczególnie dla tracker-maniaków.
Może ktoś jeszcze pamięta takie wynalazki jak ProTracker, czy DigiBooster na Ami:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Funky Woods 2012/05/04 19:42 #16075

  • darson
  • darson Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 435
  • Otrzymane podziękowania: 11
Magia trackerów. Sam przesiedziałem nad nimi niezliczoną ilość godzin. Na początku był Chaos Music Composer na atarynce. Potem Amiga ProTrackery, NoiseTrackery aż po pecetowe FastTrackery i inne. Od czasu do czasu odpalam jakieś mody, xmy, s3my w MT2 i odlatuje w zamierzchłe czasy ;-) Renoise mnie korci.........ajajajaj.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Funky Woods 2012/05/04 21:20 #16076

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Świetne, brzmi lepiej niż nie jeden dzisiejszy utwór zrobiony na "pro mega narzędziach" :).

Sam zaczynałem od trackerów, chociaż trochę późno, bo dopiero na PC przy Buzzie i Psycle, na atarynki niestety się nie załapałem, niekoniecznie przez wiek, bo znam tą późną demo scenę, ale przez brak narzędzi.

Renoise ma naprawdę duże możliwości jak na tracker :). Używa go gość zwany "She", może ktoś kojarzy. Np. She - Atomic albo oldschoolowe She - Supersonic. She - Make Me Real albo She - Orion wgniatają w fotel :O. Nie podaję bezpośrednich linków, bo to nie temat do tego, ale można odnaleźć bez problemu na YT :). Tak na zachętę do Renoise.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Funky Woods 2012/05/05 05:04 #16078

  • kantos
  • kantos Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 69
  • Otrzymane podziękowania: 9
Kozacki wałek.Czuć w nim klimat i tytuł jak najbardziej adekwatny.Słychac przeciąg między gałęziami.Pamiętam czasy, kiedy do zrobienia utworku na pro trackerze musiały wystarczyć 4 kanały .I jakoś dawało się rady.Potem przyszły piece i fast tracker.Nie miałem wtedy kompa i chodziłem do kumpla z najlepszymi kasetami do samplowania.I numerki wychodziły jak z fabryki.To było niesamowite.Teraz ,zdarza sie przysnąć przy robieniu perki...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena