Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Paweł Andrzejuk - Open your mind 2012/02/08 19:11 #15197

  • paweland
  • paweland Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 2
witam :) właśnie odkryłem tą stronkę i zarejestrowałem się więc jestem kotem i możecie mnie pomalować :P chciałbym podzielić sie z Wami moim kawałkiem zrobionym na FL 10 ... komentujcie ;)

powiem tylko , że nie mam monitorów :( i masterowałem go na senkach zwykłych hd212 ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez paweland.

Odp: Paweł Andrzejuk - Open your mind 2012/02/08 19:39 #15198

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 801
  • Otrzymane podziękowania: 12
Siemka paweland:)
Niczym Kolumb Amerykę...a jeśli tak to dobrze trafiłeś :)
Jest tu kilku kolesi , którzy zapewne pomogą Ci lub...skopią dupsko ...ale spoko bez urazy... ochów i achów nie usłyszysz - przynajmniej ode mnie lecz wiele zagadnień możesz sobie przyswoić i z biegiem czasu,, poczujesz,, się mistrzem , a jeśli tak się stanie to znaczy ,że wszystko musisz zacząć od początku :) ha!
Za tę wiadomość podziękował(a): paweland

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Paweł Andrzejuk - Open your mind 2012/02/08 20:03 #15200

  • paweland
  • paweland Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 2
zabrzmiało poważnie ale postaram się być grzeczny :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Paweł Andrzejuk - Open your mind 2012/02/08 23:53 #15204

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Ja za to zrobię ochy i achy bo jest porządnie zrobione, niczym soundtrack na wieczorny seans. Fajne rzeczy robisz, a żeby się podpisać nazwiskiem to trzeba mieć pod czym więc sam wiesz, że to jest dobre :).

Nikt nikogo kopać nie będzie :P. Ogólne marudzenie wynika z tego, że jak przez jakiś czas jest zła passa, nic ciekawego się nie pojawia, to się narzeka na wszystko albo nic nie komentuje, bo ciągle to samo, a tu proszę, coś świeżego :).

Masz jakieś konkretne plany z muzyką związane, albo może robisz już coś więcej?
Za tę wiadomość podziękował(a): paweland

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Paweł Andrzejuk - Open your mind 2012/02/09 07:21 #15207

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Witaj paweland.
Muszę przyznać ,że "mjusik" mi pasi:)
Fajnie zaranżowany utworek ,ładne brzmienia dopasowane i zgrane ze sobą doskonale,Jedynie czego mi tutaj brakuje,to jakiegoś brzmienia frontowego,jakiejś solówki granej np. na panflute lub na jakimś spokojnym brzmieniu syntetycznym.Jeśli początek swojej działalności na tym forum rozpoczynasz z "grubej rury",to boję się co będzie potem;)
Pozdrawiam.
9/10 przyznaję;)
Za tę wiadomość podziękował(a): paweland

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Paweł Andrzejuk - Open your mind 2012/02/09 08:30 #15208

  • kaziorkaski
  • kaziorkaski Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 618
  • Otrzymane podziękowania: 35
Faktycznie kawałek niezgorszy. Jakby jakieś inspiracje twórczością Markusa Schulza lub Schiller`a ;) Bądź co bądź to dobry kierunek.
Jak by nie było 9,8/10
Potrzeba mądrości by pojąć mądrość: na nic muzyka, gdy publiczność głucha.

www.muzyka-pomojemu.blogspot.com
Za tę wiadomość podziękował(a): paweland

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kaziorkaski.

Odp: Paweł Andrzejuk - Open your mind 2012/02/09 12:55 #15210

  • paweland
  • paweland Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 2
:) dzięki z a miłe słowa Wam , trochę mnie zaskoczyliście :)

N.E.X. :) : Moje marzenie to robić muzykę i się z niej utrzymywać , muzyka to moja pasja od dawna. Przygodę zacząłem w szkole muzycznej jednak tam skończyłem tylko I stopień na gitarze klasycznej , później gitara elektryczna , jaranie się rockiem ale zawsze także byłem osłuchany z muzyką elektroniczną , techno bo mój starszy brat słuchał takie klimaty . W 2010 wydałem płyte ze swoim zespołem Stop Mi! ale narazie nic nie gramy a ja trochę poszedłem w inny kierunek i zacząłem od niedawna bawić się z fruity loopsem i tworzyć własne kompozycje . Oczywiście mam plany związane z muzyką , chciałbym dalej iść w tym kierunku producenckim , tworzyć dla siebie lub dla innych , również jakieś jingle do celów maretingowych , do reklam.

Narazie to muszę zbierać na sprzęt ponieważ nie mam monitorów żadnych :) a kawałki tworzyłem i masterowałem na słabych słuchawkach senkach 212 :) no i cały czas się uczę fruity loopsa ale lubię sam do wszystkiego dochodzić ;)

MadDziadPL: właśnie szukałem jakiegoś brzmienia mocno charakterystycznego żeby dopełnić całość jakąś powtarzającą się i łatwo wpadającą w ucho melodią ale jakoś nie znalazłem tego co chciałem i zostawiłem to tak jak jest :)

kaziorkaski: zgadza się inspiruję się Schillerem ale staram się słuchać wszystkiego po trochu :) A dzięki za tego Shulza muszę go posłuchać bo wogóle tego nie znałem :)

pozdrawiam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Paweł Andrzejuk - Open your mind 2012/02/09 17:13 #15214

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
W takim razie szczerze życzę powodzenia :). Ja wbijam w podobne klimaty, ścieżki dźwiękowe, muzyka do filmów, gier, multimediów. Wiem ile to pracy i czasu kosztuje stworzenie dobrego portfolio które umożliwi otrzymanie coraz lepszych płatnych zleceń. Jeżeli będziesz miał konkretny cel, bez rozdrabniania się, to na pewno go osiągniesz :). Brzmi to banalnie jak z książek o samorozwoju ale tak to właśnie wszystko wygląda w każdej dziedzinie.
Za tę wiadomość podziękował(a): paweland

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena