- Szczegóły
FL Studio to nic innego jak doskonale skrojony pozwalający na kreowanie całych utworów muzycznych sequencer. Początkowo jednak był to prościutki program.
Czytaj więcej: Czym jest Fl Studio ? Jakie są jego podstawowe parametry ?
- Szczegóły
Konfiguracja aplikacji FL Studio nie jest trudna, pod warunkiem, że wiemy jak i co poustawiać. O tym w jaki sposób szybko przystosować program do wygodnej pracy zapraszam tutaj. Jeśli jednak chciałbyś wiedzieć do czego służą inne ustawienia, i jak jeszcze Fruity Loops może się do Ciebie "dopasować" - koniecznie przeczytaj poniższy tekst.
- Szczegóły
O tym, że Piano Roll pozwala budować niczym nieograniczone frazy melodyczne - nie trzeba chyba nikogo przekonywać - taka też jest jego wyższość nad step sequencerem.
- Szczegóły
Dolna część playlisty jest miejscem na klipy audio i ich automatykę. Ścieżki audio umieszczane w tym samym oknie, co cały utwór dają nam możliwość łatwego wizualnego ich edytowania, automatyzacji (zamieszczaniej na kolejnych szynach) - popatrz na obrazek. Istnieje możliwość cięcia klipów na plasterki i rozmieszczania ich niezależnie wedle naszego uznania.
- Szczegóły
Okienko External Tools pozwala nam na podczepienie pod fl studio zewnętrznych aplikacji (edytorów wave, wtyczek nie posiadających swojego odpowiednika w postaci *.dll ).
- Szczegóły
Czytaj więcej: Programowy Wave Editor - czy jest przydatny ?
- Szczegóły
Od czasu pojawienia się wersji v4.0, mikser we fruity loops znacząco się zmienił - na lepsze oczywiście. Jego obecny wygląd prezentuje poniższy obrazek. Jest on niezbędny, a praca z nim jest bardzo przyjemna i nie powinna nikomu przysparzać żadnych kłopotów...
- Szczegóły
Pasek menu ulokowany jest w panelu głównym. Z jego poziomu mamy dostęp do wielu przydatnych opcji. Jednak nie zawsze będziemy musieli się do niego odwoływać - wiąże się z tym znajomość skrótów.
Strona 5 z 7